به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با آنکه رژیم صهیونیستی همواره در مجامع بین‌المللی و همراه با مظلوم‌نمایی خود را یکی از حامیان حقوق‌بشر و حقوق‌زنان معرفی می‌کند، اما زنان برای فروش در ویترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای اسراییل به معرض نمایش گذاشته می‌شوند.

در سالهای اخیر به‌طور مکرر پیش آمده، زنانی که از کشورهای مختلف با وعده پیدا کردن شعل به اسرائیل قاچاق شده‌اند، با برچسب قیمت برای تن‌فروشی در ویترین به نمایش گذاشته می‌شوند. هر ساله ده‌ها هزار نفر از دختران کشورهای مختلف بخصوص شرق اروپا با وعده کار به سرزمین‌های اشغالی برده می‌شوند، اما در انتها به عنوان روسپی به خدمت صهیونیست‌ها درمی‌آیند.

این زنان و دختران معمولاً در آپارتمان‌هایی نگهداری می‌شوند که درب‌های آن قفل و پنجره‌ها دارای حفاظهای فلزی است، تا از فرار آنها جلوگیری شود.

 - فساد اخلاقی - اسرائیل womantogo-israelدر ویترین‌های برخی فروشگاه‌های مرکز شهور تل‌اویو پایتخت اسرائیل و دیگر شهرهای این رژیم، زنان جوان با حالتی زننده درحالیکه بر روی آنها اتیکت قیمت نصب شده، در ویترین به نمایش گذاشته می‌شوند که نظر هر عابر پیاده‌ای را به خود جلب می‌کنند. بر روی اتیکت هر یک از زنان، سن، وزن، اندازه و کشور محل تولد آنها درج شده است.

در این فروشگاه، تابلوهایی نصب شده که بر روی آن نوشته شده “زنان برای فروش بر حسب سلیقه شخصی”، و زنان و مردان صهیونیست با پرداختی مبلغی ناچیز این زنان را به‌خدمت می‌گیرند.

بر اساس اعتقادات صهیونیست‌ها، بردگی انسان‌های دیگر نزد صهیونیست‌ها مشروع و قانونی است، زیرا حقی‌ست که از جانب خداوند به آنها اعطا شده است!

اسرائیل - حقوق زنان - حقوق بشر

به اعتراف رسانه‌های اسرائیلی، کل سود سالانه به دست آمده از بردگانِ سفیدی که از سایر کشورهای جهان به ویژه اروپا و آمریکا به اسرائیل قاچاق شده‌اند به بیش از ۲ میلیارد دلار رسیده و بر این اساس رژیم صهیونیستی به بزرگترین بازار برده‌های جنسی در جهان تبدیل شده است.

با وجود جنایات گسترده در حق زنان و زیر پاگذاشته‌شدن حقوق‌زنان در سرزمین‌های اشغالی، اما هیچ‌یک از مراجع بین‌المللی در برابر نقض آشکار حقوق‌بشر در اسرائیل موضعی نمی‌گیرند.

کاسبان حقوق‌بشری ایرانیِ داخل و خارج کشور نیز با وجود آنکه در برابر هر اتفاقی در ایران بیانیه صادر کرده و به سیاه‌نمایی وضعیت کشورمان می‌پردازند، در قبال تضییع حقوق‌زنان در اسرائیل سکوت را ترجیه می‌دهند.