سالهاست آمریکا به بهانه تروریسم در خاور میانه تروریسم واقعی را به نمایش گذاشته و هنوز چشم های کوری هست که نمی تواند بفهمد ماهیت این حیوان درنده چیست. به دنیال دوستی با آن حاضر است از تمام ارزش های اسلامی و انسانی خویش بگذرد.

سراسر خاور میانه تقریباً در آتش کشتار مسلمین می سوزد و این زبانه ها گاهی تا میانمار می رسد، اما هیچ انسان آزاده ای برخلاف تمامی مجامع دروغین حقوق بشر (از نوع آمریکایی) حتی یک اعتراض کوچک هم نمی کند.

رادیو فردا به عنوان رسانه رسمی سازمان جاسوسی آمریکا مدام این کشتارها را سانسور کرده و یا اگر بخواهد منعکس کند به بهانه هایی مانند حضور تروریسم و نقض حقوق بشر آن را موجه جلوه می دهد و مخاطبینی که غالباً توده عوام و بی بصیرت هستند از انجام هر نوع کاری در مقابل آن نه تنها مایوس می شوند بلکه گاهی به آمریکا حق هم می دهند.

رادیو فردا در مقابل کشتار بی رحمانه شاهزاده های آل سعود در یمن، داعشی های دست پرورده آنان در سوریه و عراق و القاعده (که در یمن اثبات نمود چگونه در خدمت آمریکاست و تظاهر می کند که با آن مشغول به جنگ است) کرور کرور مسلمانان را می کشند و با جسدشان عکس یادگاری می گیرند (همانطور که برخی حیوان صفت ها پس از شکار حیوان با آن عکس یادگاری می گیرند) سکوت مطلق است اما خود را باید به هر حال نگران نشان دهد تا مشخص باشد احساسات هم دارد. این احساسات وقتی یک طرف دنیا حق باشد و یک طرف باطل، ناگزیر است به سمت حیوانات روانه شود چرا که نمی توان در مقابل دشمن ارباب خود ایستاد! رادیو فردا در چندین خبر مختلف در سایت خود به اعلام نگرانی از وضع فیل و فسیل دایناسور و …می پردازد و با هیجان از قطعنامه سازمان ملل در برابر کشتار حیوانات می گوید! رادیو فردا می نویسد:

 

مجمع عمومی سازمان ملل متحد در اقدامی بی‌سابقه، قطعنامه‌ای را تصویب کرد که هدف از آن تلاش بیشتر برای مقابله بین‌المللی با شکار غیرقانونی حیوانات است.
قطعنامه سازمان ملل که هشتم مرداد ماه تصویب شده، البته الزام‌آور نیست با این همه شاهدی بر نگرانی‌ها و مخالف‌های رو به رشد جهانی علیه شکار غیرقانونی در حیات وحش و نابودی حیواناتی‌ست که اکنون نیز در خطر انقراض قرار دارند. در این قطعنامه به طور مشخص نگرانی جهانی از افزایش مداوم کشتار کرگدن‌ها و نیز روند نگران‌کننده شکار فیل‌ها در آفریقا سخن به میان آمده است. به گفته سازمان ملل این گونه‌ها در مواردی به طور محلی و در مواردی در سطح بین‌المللی، در پی چنین شکارهایی، با خطر انقراض روبه‌رو شده‌اند.”

و در خبری دیگر آورده:

گروهی از شهروندان از دولت آمریکا خواسته‌اند تا او را برای محاکمه به پلیس زیمباوه تحویل دهد. درخواستی با بیش از ۱۰۰ هزار امضا در این رابطه در مدت کوتاهی آماده شده است.”

آری درخواستی با ۱۰۰۰ امضا برای یک حیوان ولی حتی یک اعتراض هم برای انسانها وجود ندارد چون به گفته آمریکایی ها یک سرخپوست خوب، یک سرخپوست مرده است و حتما یک مسلمان خوب هم باید چنین وضعی داشته باشد.

                                                             جنایات یانکی های وحشی و گرفتن عکس یادگاری از جسد مقتولهایشان

گوشه ای دیگر از جنایات در میانمار