سلام


«نسرین ستوده» اپوزسیون و وکیل بسیاری از متهمان امنیتی و تروریستی و فعالان فتنه سال ۸۸ ، در روزهای اخیر طی گفت‌وگو با رسانه‌های بیگانه مدعی شد که بارها به اسیدپاشی، مثله‌شدن و مرگ تهدید شده است!

این سخنان «نسرین ستوده» در حالی بیان شده که در ماه‌های اخیر پس از پایان تحصنش برابر «کانون وکلای دادگستری»، توجه رسانه‌ها به او کاهش یافته بود.

تصویر از وبسایت «العربیه»

تصویر از وبسایت «العربیه»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

در پَس سخنان «نسرین ستوده» ۲ سناریو وجود دارد. نخست اینکه؛ در نقش یک طعمه، اینگونه سخنان از زبان «نسرین ستوده» مطرح می‌شود تا اگر در آینده اتفاقی بر سر او آوردند، رسانه‌های بیگانه در بوق و کرنا کنند تا عوامل جمهوری اسلامی او را ترور کرده‌اند.

سناریوی دوم این است که، «نسرین ستوده» پس از ماه‌ها دوری از تیتر نخست رسانه‌ها و ناتوانی در برپایی تحصنی جدید، با اینگونه ادعاها به‌دنبال مطرح کردن خود است.

این وکیل مدافع بدسابقه بسیاری از متهمان امنیتی و تروریستی، در سالهای گذشته که به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و همکاری با گروه‌های ضدانقلاب در زندان بسر می‌برد، سابقه سیاهی دارد. ستوده چند سال پیش، پس از دستگیری، طبق شگرد پیش و پا افتاده‌ گروهک منافقین، دست به انتحاری اخلاقی زد و طی یک نقشه، از یکی از ماموران زندان درخواست عمل منافی عفت نمود و در همانجا وی را تهدید کرد که در صورت عدم اجابت خواسته‌اش، ادعا خواهد کرد که کارمند زندان قصد تجاوز به وی را داشته است. البته این توطئه شوم و منافقانه «نسرین ستوده» به‌دلیل وجود دوربین‌های مدار بسته در محل، خنثی شد و وی با خواهش و التماس از مسئولان قضایی و زندان خواست تا این موضوع را فراموش کرده و در پرونده وی درج نکنند.

در صورت تحقق هر یک از دو سناریوی ذکر شده در بالا، این اپوزسیون وابسته به بیگانگان، در پی تحقق اهداف دشمنان جمهوری اسلامی و دولت‌های استکباری است و در راه رسیدن به اهداف شوم و پلیدش، حتی حاضر است آسیب جسمی نیز ببیند. ماجرای عناصر ضدانقلاب از جمله «نسرین ستوده» همچون ماجرای مردی‌ست که از غیظ همسایه‌اش از غلام خود خواست تا او را به پشت‌بام همسایه ببرد و سر او را ببرد تا همسایه‌اش دق کند.

حال، در اینجا از مسئولان ذی‌ربط انتظار می‌رود تا جلوی فعالیت‌های آزادانه عناصر ضدانقلاب و مرتبط با دولت‌های استکباری گرفته شده و راه ارتباطی آنها با رسانه‌های بیگانه را مسدود کنند تا نتوانند با بیان برخی اخبار کذب، نظام اسلامی را تخریب و خود به مظلوم‌نمایی بپردازند.